Новини
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій 24 квітня у нашому ліцеї відбувся День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.
Класні керівники у цікавій та змістовній формі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
Сьогодні до нашого ліцею завітали представники Білогірського представництва Теофіпольського відділення Старокостянтинівського району електромереж із цікавою бесідою про безпечне використання електроенергії для наших здобувачів освіти.
Сьогодні у 5 класі відбувся захопливий математичний турнір під назвою «Десятковий Бліц: Битва Титанів».
Учні змагалися у двох командах — «Шаурмяу» та «Кобзарі».
У напруженій атмосфері, яка вимагала блискавичної реакції, гострого розуму та вміння швидко оперувати десятковими дробами, діти продемонстрували свої знання, кмітливість та справжній командний дух.
З розривом лише в 2 бали перемогу здобула команда «Шаурмяу», яка була нагороджена грамотами та сертифікатами, що дають право переписати одну контрольну роботу.
Команда «Кобзарі» теж показала гідний результат і отримала сертифікати на одну підказку під час самостійної роботи.
Особливу подяку висловлюємо члену журі — Наташа Бикова, яка справедливо та з натхненням оцінювала відповіді учасників, підтримувала дух змагання та створювала дружню атмосферу в класі.
Усі учасники заслуговують на щирі оплески за активність, жагу до знань та бажання бути першими!
У нашому Юровецькому ліцеї відбувся надзвичайно важливий та змістовний воркшоп з теми соціального підприємництва в закладах освіти, організований у межах проєкту #StudBiz.
Ми з радістю повідомляємо, що наша школа увійшла до числа 25 навчальних закладів по всій Україні є, чиї заявки були схвалені для участі у цьому інноваційному проєкті!
Проєкт #StudBiz спрямований на розвиток підприємницького мислення серед учнів старших класів, формування навичок командної роботи та соціальної відповідальності. У заході взяли участь учні 9-х, 10-х та 11-х класів, які активно долучилися до обговорень, практичних завдань та розробки ідей.
Особливу подяку висловлюємо тренерам, які провели воркшоп на високому професійному рівні — завдяки їхній натхненній роботі та підтримці, учні змогли згенерувати ідею власного соціального підприємства, яку планують реалізувати на базі нашого ліцею. Саме ця ідея стане основою для підготовки проєкту, який наша команда подасть для участі у грантовій програмі.
Ми щиро вдячні за можливість бути частиною такого надихаючого й корисного проєкту. Попереду — нові кроки, і ми з нетерпінням чекаємо на подальші успіхи!
Воєнний стан в Україні створює серйозні загрози для дітей, особливо підлітків. Одна з найбільших небезпек – це вербування російськими спецслужбами неповнолітніх для участі у незаконних збройних формуваннях на окупованих територіях, використання їх у воєнних цілях, а також залучення до колабораційної та диверсійної діяльності.
Підлітки часто необдумано погоджуються на пропозиції «легкого» заробітку, реагуючи на оголошення на кшталт «2 000 доларів, жодних навичок, лише ваш телефон і трохи часу». Такі пропозиції можуть бути пасткою, що призводить до серйозних наслідків, зокрема кримінальної відповідальності та загрози життю.
Важливо пояснювати дітям, що подібні пропозиції можуть бути частиною ворожих спецоперацій, і за жодних обставин не варто на них реагувати.
Саме із метою попередження небезпечних ситуацій сьогодні до нашого ліцею завітала інспекторка ювенальної поліції Альбіна Кішан.
4 квітня- Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності.
Класні керівники нашого закдаду освіти долучилися до цієї важливої ініціативи та провели уроки, присвячені правилам мінної безпеки.
Здобувачі освіти 10-11 класів нашого ліцею взяли участь в онлайн - заході Освітнього центру Верховної Ради України. Саме у цей день108 років тому у Києві народився перший український парламент - Українська Центральна Рада.
Щороку,14 березня, в Україні відзначають День добровольця. Це свято з'явилося в нашій країні 2017 року, щоб показати повагу до наших військових і відзначити неймовірну хоробрість чоловіків і жінок, які взяли до рук зброю для захисту держави.
На жаль, після початку військових дій у 2014 році безліч добровольців віддали найдорожче за Україну - своє життя. Найбільше воїнів загинуло в період повномасштабної війни.
Щоб підтримати наших воїнів, сьогодні у нашому ліцеї відбулася акція "Подаруй воїну дрон".Завдяки підтримці дітей, вчителів та працівників ліцею нам вдалося зібрати 4702 гривні.Всі кошти передали Матвійцю О.А. на деталі до дронів.
Дякуємо всім і кожному за небайдужість та підтримку. Маленькими кроками наближаємо перемогу.
Шевченкове слово й думка набувають особливого звучання з початком весни. Для шанувальників літературної та мистецької спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.
Сьогодні учні 7 та 8 класів позмагалися між собою у брейн-ринзі "Шевченковнавці".За результатами перемогу здобула дружба.
Шевченкове слово полумʼяне та гаряче не втрачає своєї актуальності, памʼятаймо про це!
24 лютого. День, який змінив усе.
Три роки боротьби. Три роки незламності.
За ці роки кожен із нас став сильнішим, витривалішим, згуртованішим. Ми навчилися жити під сиренами, працювати без світла, допомагати одне одному навіть у найтемніші часи. Ми бачили біль і втрати, але бачили й силу – у волонтерах, у військових, у людях, які попри все будують, творять і мріють про майбутнє.
Цей день – не про страх. Це день пам’яті, вдячності й віри. Пам’яті про тих, кого вже немає. Вдячності тим, хто бореться й працює заради перемоги.
Тримаймо стрій. Продовжуємо боротьбу.
https://www.facebook.com/groups/785343852249851/
Останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного. За своєю сутністю - це специфічна форма агресивної поведінки, при якій сильніший (авторитетний) учень (або учні) систематично переслідує іншого (слабкого). Ситуація третирування не обмежується лише ролями «агресора» та «жертви», вона залучає інших однокласників, роблячи їх активними або пасивними учасниками цих відносин. Такі стосунки отримали назву шкільний булінг, розповсюдження якого впродовж останніх років визнано в освітній практиці та є соціальною проблемою.
Сьогодні до нашого ліцею із бесідою" Булінг і його наслідки" завітала інспекторка ювенальної поліції Кішан Альбіна Анатоліївна.
22 січня – День Соборності України!
Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця подія символізує не лише об’єднання територій, а й рішуче прагнення до єдності, свободи та незалежності, яке здавна надихало український народ.
У цей важливий день, як ніколи раніше, ми розуміємо справжню цінність соборності. Сьогодні, коли Україна продовжує боротися за свою свободу та незалежність, ми чітко усвідомлюємо, що наша сила – в єдності. Кожен крок до перемоги над ворогом – це результат нашої спільної віри, взаємної підтримки та невтомної праці задля майбутнього.
Ми віримо, що зовсім скоро настане день, коли мир і спокій повернуться на всю територію нашої держави. І саме соборність – наше братерське єднання – стане основою для побудови сильної та незалежної України.
Нехай цей день додасть нам віри в нашу перемогу, сил для подолання викликів і невтомного прагнення до кращого майбутнього.
Із Днем Соборності України!
Слава Україні! Героям слава!
https://www.facebook.com/reel/1805305906905763
Дорогі українці!
З Різдвом Христовим! Нехай у вашому домі завжди панують спокій і тепло сердець. Нехай буде багато радості, добра і посмішок у це казкове свято! Здоров'я, благополуччя, нових вражень і щирих емоцій!
Щиро дякуємо нашим воїнам за можливість організовувати різні заходи.
Зі святом вас, наші рідні, бережіть себе!
Все буде Україна, бо ЗСУ найкращі у світі!
Стартував конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академію наук. Саме тут юні науковці роблять перший крок до підкорення світу науки та пробують себе в ролі справжнього дослідника.
А що ж саме досліджувати?
Усе, що цікавить, може стати предметом наукового проєкту. Головне — правильно обрати галузь.
Цьогоріч наш ліцей був представлений двома роботами:
- 2 місце - секція "Фольклористика"
робота на тему " Обряд весілля із спогадів старожилів" Присяжнюка Максима.
Керівник Островська Ольга Михайлівна.
- 2 місце - секція "Лісове і садово- паркове господарство"
робота на тему " Розвиток лісового господарства у Білогірському лісництві" Зотіна Антона.
Керівник Молодик Олександр Іванович.
Вітаємо наших переможців.Хай успіх супроводжує завжди.
День святого Миколая традиційно відзначається 6 грудня. Вранці цього дня діти, які були ввічливими протягом року, знаходять подарунки, заховані під подушкою. І до нас завітав на ранкову зустріч Святий Миколай із подарунками. Радощі і святковий настрій переповнювали учнів початкових класів нашого закладу.
04 грудня 2024 року у нашому ліцеї пройшли загальношкільні батьківські збори!
На зборах розглянуті наступні питання:
1) Правові засади відповідальності батьків у процесі виховання дітей.
2) Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів НУШ. ДПА/НМТ - 2025.
3) Сучасні виклики та способи їх подолання нашого ліцею.
Збори пройшли за участі інспекторки ювенальної поліції Кішан Альбіни Анатоліївни, яка висвітлила питання правових засад відповідальності батьків щодо виховання дітей, агресії серед однолітків, та нагадала батькам, з якого віку мають право керувати діти будь-якими транспортними засобами.
1000 днів незламності: пам'ятаємо, дякуємо, підтримуємо!
Сьогодні у 7 та 8 класах відбувся виховний захід до 1000 днів з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Це - 1000 днів мужності, боротьби та віри у перемогу. Ми не лише обговорили важливість єдності простого люду і нашої армії, але й способи нашої підтримки ЗСУ сьогодні. Ми щиро вдячні нашим героям за можливість жити, навчатися і мріяти під мирним небом.
Разом до перемоги!
Осінь – чарівна, золота пора, яка своєю красою надихає на створення чогось прекрасного. У нашому ліцеї вже стало традицією проводити щорічну виставку осінніх композицій. Цього року вона була особливо яскравою, різнобарвною та насиченою, відповідно і відбулася під назвою “Дивовижні осінні фантазії”. Основна мета виставки — пробудження пізнавальної мотивації, художнього смаку, творчих здібностей дітей.
Кожна родина проявила креативність, неповторність та індивідуальність. В результаті всі композиції – це справжні витвори мистецтва. Від численних поробок з природних матеріалів просто розбігалися очі. Чого тут тільки не було… Фігурки з овочів, каштанів, жолудів, шишок, аплікації з листя, зерняток, насіння, круп, натюрморти, об’ємні композиції тощо. І все виготовлене з цікавістю, любов’ю та неабиякою фантазією. Приміщення ліцею перетворилось на галерею творчості і фантазії.
Кожного дня діти милувалися власними витворами та з цікавістю розглядали інші поробки, отримували заряд позитивних емоцій.
Щиро вдячні всім учасникам виставки за винахідливість.Усі роботи дуже клопіткі та оригінальні.Всім учасникам велика подяка , адже всі роботи заслуговують на увагу.Комісія переглянула виставку, оцінила і визначила:
1 місце серед початкової ланки розділили між собою Кухарчук Артем з роботою "Півник Голосисте Горлечко" та Борщевська Богдана з роботою "На галявині біля озера".
2 місце отримали роботи "Мишача нірка" Ващука Матвія,"Затишний куточок" Кухарчук Вероніки.
3 місце - "Осінній букет"Белак Злата, "Осінній віночок" Ващук Єлизавети, "Чарівні соняхи" Берестецького Василя.
У середній та старшій школі
1 місце розділили роботи "Весела сімейка"Король Ангеліни та "Весела хатинка" Білоцерківської Валерії.
2 місце отримали роботи "Осіння парасолька" Степанюк Яни та "Урожайний велосипед" Лисак Яни.
3 місце - "Сова" Крижанського Ярослава та
" Віночок" Мацюк Вікторії.
6 листопада учні 6 та 7 класу разом з Міщук М.В. та Островською О.М.побували на екскурсії у ДЕРЖАВНІЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНІЙ СЛУЖБІ смт.Білор'я. Цікаво розповідали про свою працю та показали своє оснащення пожежники.Відповіли на усі запитання "чомучок". Дозволили одягнути бронежилети та побувати у кабіні машини.Дякуємо працівникам пожежно-рятувальної служби за цікаву та повчальну екскурсію.
Також здобувачі освіти нашого ліцею мали змогу відвідати краєзнавчий музей.Вражень дуже багато, було надзвичайно цікаво і пізнавально.Дякуємо Олені Вікторівні за розповіді та цікаво проведений час.